O Sztabie

Kto tym wszystkim zarządza?

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w San Francisco zagra z Jurkiem Owsiakiem po raz drugi!!! Wszystko zaczęło się rok temu od pomysłu pierwszego Szefa Sztabu – Pawła, który napisał niewinny post na Facebooku. Wywołało to lawinę – której nie możemy zatrzymać do dziś. Ok, tak naprawdę, daliśmy się jej ponieść i nie mamy zamiaru jej zatrzymać.

Szkoda słów i czasu żeby opisywać co działo się podczas 26go Finału w Domu Polskim w San Francisco! Filmy nakręcone przez MarGo Photography i zawrotna kwota $25,000 jaką udało nam się uzbierać mówią same za siebie!!!!

Skoro udało nam się rok temu, na pewno 27. Finał będzie sukcesem jeszcze większym!!!! I nie może was tam zabraknąć!!!! Naszym szefem a tym roku jest Kasia Southin! Pokłady pozytywnej energii, zwariowane pomysły w połączeniu z doświadczeniem mogą oznaczać tylko jedna – 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przejdzie do historii jako ten w którym pobijemy wszelkie rekordy!!!!

Już wkrótce przedstawimy wam listę artystów, zaczniemy internetowa licytacje fantów i rozkręcimy imprezę na całego!!!! Wciąż poszukujemy sponsorów do pokrycia kosztów organizacyjnych.

SIEMA!!!!!
Sztab WOŚP SF

Pin It on Pinterest

Share This