27. Finał WOŚP

27. Finał WOŚP w San Francisco odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia od godziny 11am do 10pm w The Polish Club w San Francisco.

1. Gdzie i kiedy odbędzie się 27ty Finał?

Gramy w niedzielę, 13go stycznia od godziny 11 rano do 21 w The Polish Club – 3040 22nd St, San Francisco, CA 94110. Finał odbędzie się w budynku Domu Polskiego. Na parkingu rozstawimy dla was namiot w którym będą bar i BBQ! Brama na parking będzie zamknięty od ulicy.

2. Bilety

Wstęp na Finał jest DARMOWY! Nie pobieramy żadnych płatności za udział. Wszystkie zebrane przez nas pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji WOŚP.

3. Parking

Nie zapewniamy żadnych miejsc parkingowych, w okolicy można parkować na ulicy. Tutaj kilka sugestii w sprawie parkingów oddalonych pare minut spacerkiem od The Polish Club.

4. Transport publiczny

Zachęcamy do skorzystania z transportu publicznego. Stacja Bart 24th Street Mission znajduje się 5-8 minut piechotą od The Polish Club.

5. Płatności

Najprościej i najwygodniej będzie oczywiście posiadać ze sobą gotówkę. Przy wejściu możecie zakupić bileciki, które wymienicie na jedzenie, picie, kupony na loterię i wszystko co postanowicie nabyć podczas Finału. Zapewniamy możliwość płatności kartą, PayPal i czekiem!

6. Najbliższe ATM

Najbliższe bankomaty znajdują się na Mission Street, kilka minut od The Polish club: Wells Fargo, Chase oraz Bank of America.

7. Dzieci

Jest to impreza DLA CAŁEJ RODZINY. Zapewniamy atrakcje dla każdego, także dla najmłodszych. Jesteśmy jak najbardziej Kids Friendly – wasz maluch będzie bezpieczny i na pewno nie będzie się nudził. Pamiętajcie, że mimo tego, że oferujemy atrakcje dla najmłodszych, muszą być one pod opieką rodziców! Co możecie się spodziewać to konkurs, gry, zabawy, pokazy tańca i odwiedzi nas Batman.

8. Jedzenie i picie

Oczywiście, jak wiecie, na Finale będzie dostępny do kupienia szeroki zakres polskiego jedzenia, słodkich przekąsek, zimnych i ciepłych napojów, polskie piwo i Kalifornijskie wino.

9. Harmonogram dnia

Gramy od godziny 11 rano do godziny 21. Do godziny 16 przewidujemy program skierowany do naszych najmłodszych uczestników Finału. O godzinie 16 rozpocznie się nasz koncert muzyki rockowej przeznaczony dla trochę starszych.

Harmonogram WOŚP w San Francisco

Pin It on Pinterest

Share This